Team Fintastic kaudella 2017-2018 (päivitykset käynnissä)

 

Karita Auvinen

Syntynyt: 2001 
Koulu: 
Aloitti luistelun 
Ensimmäinen kausi Team Fintasticissa
Lempiohjelma: 
Paras luistelumuisto:

 

Ulrica Bladh

Syntynyt: 1999
Koulu: Märsky
Aloitti luistelun 4-vuotiaana
Kolmas kausi Team Fintasticissa
Lempiohjelma: 
Paras luistelumuisto: 

 

Lumi Hetta

Syntynyt: 2002
Koulu: 
Aloitti luistelun
Ensimmäinen kausi Team Fintasticissa
Lempiohjelma:
Paras luistelumuisto:

 

Ilona Hirvonen

Syntynyt: 1999
Koulu: Lahden lyseo
Aloitti luistelun 3-vuotiaana
Toinen kausi Team Fintasticissa
Lempiohjelma: 
Paras luistelumuisto:

 

Erika Kaarto

Syntynyt: 2002
Koulu: Töölön Yhteiskoulu (TYK)
Aloitti luistelun 
Ensimmäinen kausi Team Fintasticissa
Lempiohjelma:
Paras luistelumuisto:

 

Petra Kaarto

Syntynyt: 2002
Koulu: Töölön Yhteiskoulu (TYK)
Aloitti luistelun
Ensimmäinen kausi Team Fintasticissa
Lempiohjelma:
Paras luistelumuisto:

 

Emma Kaskinen

Syntynyt: 2001
Koulu: Märsky
Aloitti luistelun 4-vuotiaana
Toinen kausi Team Fintasticissa
Lempiohjelma:
Paras luistelumuisto:

 

Ida Kaskinen

Syntynyt: 2001
Koulu: 
Aloitti luistelun 4-vuotiaana
Toinen kausi Team Fintasticissa
Lempiohjelma: 
Paras luistelumuisto:

 

Inka Korpio

Syntynyt: 2001
Koulu: Märsky
Aloitti luistelun 4-vuotiaana
Toinen kausi Team Fintasticissa
Lempiohjelma: 
Paras luistelumuisto:

 

Vilma Kotola

Syntynyt: 2000
Koulu: Etu-Töölön lukio
Aloitti luistelun 6-vuotiaana
Toinen kausi Team Fintasticissa
Lempiohjelma: 
Paras luistelumuisto:

 

Vilma Laaksonen

Syntynyt: 2001
Koulu: 
Aloitti luistelun 
Ensimmäinen kausi Team Fintasticissa
Lempiohjelma:
Paras luistelumuisto:

 

Mette Nikkilä

Syntynyt: 2002
Koulu:
Aloitti luistelun
Ensimmäinen kausi Team Fintasticissa
Lempiohjelma:
Paras luistelumuisto:

 

Noora Näätsaari

Syntynyt: 2002
Koulu: Haukilahden koulu
Aloitti luistelun 4-vuotiaana
Ensimmäinen kausi Team Fintasticissa
Lempiohjelma:
Paras luistelumuisto:

 

Elina Salminen

Syntynyt: 2000
Koulu: Kulosaaren yhteiskoulu (KSYK)
Aloitti luistelun 4-vuotiaana
Kolmas kausi Team Fintasticissa
Lempiohjelma: 
Paras luistelumuisto:

 

Indra Sarkola

Syntynyt: 2002
Koulu: 
Aloitti luistelun 
Ensimmäinen kausi Team Fintasticissa
Lempiohjelma:
Paras luistelumuisto:

 

Fanny Soukola

Syntynyt: 2001
Koulu:
Aloitti luistelun
Ensimmäinen kausi Team Fintasticissa
Lempiohjelma:
Paras luistelumuisto:

 

Milja Suila

Syntynyt: 2002
Koulu: Mankkaan koulu
Aloitti luistelun
Ensimmäinen kausi Team Fintasticissa
Lempiohjelma:
Paras luistelumuisto:

 

Emmakaisa Tikkinen

Syntynyt: 2000
Koulu:
Aloitti luistelun
Ensimmäinen kausi Team Fintasticissa
Lempiohjelma:
Paras luistelumuisto:

 

Henna Uotinen

Syntynyt: 2002
Koulu:
Aloitti luistelun
Ensimmäinen kausi Team Fintasticissa
Lempiohjelma:
Paras luistelumuisto:

 

Vega Vesa

Syntynyt: 2002
Koulu:
Aloitti luistelun
Ensimmäinen kausi Team Fintasticissa
Lempiohjelma:
Paras luistelumuisto:

 

Rosalie Vilen

Syntynyt: 2001
Koulu: Märsky
Aloitti luistelun 3-vuotiaana
Toinen kausi Team Fintasticissa
Lempiohjelma: 
Paras luistelumuisto: