Team Fintastic

Aiempien kausien joukkueet

Kaudella 2020-2021 joukkueessa luistelivat:

Elviira Ahmavuori (AC), Anni Backman, Daniela Dankov, Taikahalla Heikkala, Olivia Hänninen, Jenna Ihamäki (AC), Lotta Karvonen, Maria Keränen, Essi Kettunen, Saaga Koskimäki, Joanna Kyber, Linnea Lehtinen, Aava Levijärvi, Katarina Lindahl, Wilma Lindström, Peppi Nyqvist (C), Elsa Oksanen, Ada Pieninkeroinen, Marie Saelan, Eevi Siiki, Iida Soukola, Anni Turunen

Team Fintastic lyhytohjelma 2020-2021 La Cage aux Folles
Team Fintastic vapaaohjelma 2020-2021 Spell of the Sirens

Kaudella 2019-2020 joukkueessa luistelivat:

Elviira Ahmavuori, Karita Auvinen (AC), Anni Backman, Jenna Ihamäki, Lumi Hetta, Erika Kaarto, Petra Kaarto, Emma Kaskinen (C), Ida Kaskinen, Essi Kettunen, Kia Kojo, Joanna Kyber, Linnea Lehtinen, Katarina Lindahl, Wilma Lindström,  Aava Levijärvi, Mette Nikkilä, Peppi Nyqvist, Indra Sarkola, Eevi Siiki, Fanny Soukola, Iida Soukola, EmmakaisaTikkinen, Vega Vesa ja Sanni Viita.

Team Fintastic lyhytohjelma 2019-2020 Sound of Silence. Team Fintastic short program 2019-2020. Phot by Ville Levijärvi
Team Fintastic on Suomen ja maailmanmestari 2020. Team Fintastic is the Junior World Champion and the Finnish Champion 2020. Vapaaohjelma/ Free program 2019-2020 Anesthesia. Photo by Ville Levijärvi

Kaudella 2018-2019 joukkueessa luistelivat:

Elviira Ahmavuori, Karita Auvinen, Jenna Ihamäki, Lumi Hetta, Petra Kaarto, Erika Kaarto, Emma Kaskinen, Ida Kaskinen, Essi Kettunen, Kia Kojo, Inka Korpio, Vilma Kotola, Vilma Laaksonen, Aava Levijärvi, Mette Nikkilä, Noora Näätsaari,Peppi Nyqvist, Elina Salminen (C), Indra Sarkola, Fanny Soukola, Milja Suila, EmmakaisaTikkinen, Henna Uotinen, Vega Vesa, Sanni Viita ja Rosalie Vilen (AC).

Team Fintastic 2018-2019 lyhytohjelma ”The Curse of the Ghost Riders”
Team Fintastic 2018-2019 vapaaohjelma ”Poison Ivy”

Kaudella 2017-2018 joukkueessa luistelivat:

Karita Auvinen, Ulrica Bladh (AC), Lumi Hetta, Ilona Hirvonen, Erika Kaarto, Petra Kaarto, Emma Kaskinen, Ida Kaskinen, Inka Korpio, Vilma Kotola, Vilma Laaksonen, Mette Nikkilä, Noora Näätsaari, Elina Salminen (C), Indra Sarkola, Fanny Soukola, Milja Suila, Emmakaisa Tikkinen, Henna Uotinen, Vega Vesa, Rosalie Vilen

Team Fintastic 2017-2018 lyhytohjelma ”Ray of Light”
Team Fintastic 2017-2018 vapaaohjelma ”City of Stars”

Kaudella 2016-2017 joukkueessa luistelivat:

Nathalie Arrakoski, Ulrica Bladh, Ilona Hirvonen, Nea Hyyppä, Erika Jantunen, Emma Kaskinen, Ida Kaskinen, Inka Korpio, Vilma Kotola, Nea Lahtinen, Mathilda Leppälahti, Rebecca Leppälahti (C), Emilia Närhi, Inka Pakarinen (AC), Minna Riipinen, Aino Sadeniemi, Elina Salminen, Heta Saukkola, Charlotta Sederholm, Anita Tapio, Jenna Teivainen, Petra Viitanen, Rosalie Vilen 

Team Fintastic 2016-2017 lyhytohjelma ”Sky”